11 МБК Миколаїв 11 21 43
12 ДніпроАЗОТ 9 20 38
13 Черкаські мавпи 8 21 37
14 Політехніка-Галичина 7 24 38

Львівська команда здобула впевнену перемогу в матчі проти МБК «Миколаїв». Уперше в сезоні «Політехніка-Галичина» забила в одному поєдинку більше ста очок.

«Політехніка-Галичина» - МБК «Миколаїв» - 105:75 (26;27; 22:22; 21:8; 36:18)

«Політехніка-Галичина»: Вукосавлєвіч – 26 + 16 підбирань + 2 передачі + 3 блок-шоти, Тодіч – 21 + 7 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Мейс – 20 + 1 підбирання + 6 передач + 3 перехоплення, Харріс – 19 + 2 підбирання + 3 передачі + 1 перехоплення.

«Миколаїв»: Грін – 26 + 4 підбирання + 3 передачі, МакКлінток – 13 + 6 підбирань + 2 передачі + 1 перехоплення + 1 блок-шот, Маклейн – 11 + 2 підбирання + 1 передача.

На старті зустрічі господарі зусиллями Владана Вукосавлєвіча відкрили рахунок. Щоправда, після цього гості упевнено пішли уперед і швидко повели в рахунку. Уже в середині чверті «корабели» вели «+5». Після чотирьох очок від Ленса Харріса «політехам» вдалося зрівняти рахунок (20:20), проте Джером Колмен у наступних двох атаках МБК «Миколаїв» приніс своїй команді 5 пунктів (2+3) і різниця знову збільшилася. Два триочкових Павла Ревзіна та Мірослава Тодіча дозволили господарям повести «+1», однак перша десятихвилинка таки завершилася 27:26 на користь підопічних Леоніда Шиманського.

Початок другої десятихвилинки мало не став катастрофічним: гості організували спурт, завдяки якому вирвалися уперед «+7». Ціною надзусиль «політехам» вдалося скоротити відставання і навіть вийти уперед, однак уся друга чверть пройшла у так званих «гойдалках», які завершилися внічию 22:22.

«Початок кінця» миколаївської команди припав на початок третьої чверті, коли господарі організували спурт «+9» (60:51). Та, на цьому львівська команда не зупинилася й продовжила «топити» своїх суперників і завершила період 69:57.

Перевага «Політехніки-Галичини» продовжувала рости й у четвертій десятихвилинці. На досягнутому підопічні Желька Лукаїча не зупинилися. Не зупинив їх і 5 персональний фол Ярослава Зубрицького. Коли за дві з половиною хвилини до завершення матчу після кидка Ленса Харріса рахунок став 99:73, уболівальників господарів цікавило лише одне: коли буде сто очок. Це трапилося дуже швидко – Владан Вукосавлєвіч приніс два очки й трибуни почали шаленіти…