11 МБК Миколаїв 11 21 43
12 ДніпроАЗОТ 9 20 38
13 Черкаські мавпи 8 21 37
14 Політехніка-Галичина 7 25 39

Львівська команда зазнала першої поразки у другому етапі чемпіонату Суперліги серед дублюючих складів. Підопічні Анатолія Заверікіна поступилися «Дніпру», який у регулярному чемпіонаті двічі перемогли (66:61 та 70:68).

«Політехніка-Галичина» – «Дніпро» – 66:84 (16:26; 19:24; 21:16; 10:18)

«Політехніка-Галичина»: Давидюк – 22 + 7 підбирань + 3 передачі + 1 перехоплення + 2 блок-шоти, М. Тютюнник – 11 + 4 підбирання + 2 передачі + 1 перехоплення.

«Дніпро»: Мішула + 17 + 4 підбирання + 5 передач + 5 перехоплень + 1 блок-шот, Місяць – 14 + 7 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення, Коренюк – 14 + 6 підбирань + 3 блок-шоти, Кобець – 12 + 5 підбирань + 2 передачі + 4 перехоплення + 1 блок-шот.

У першій половині стартової десятихвилинки «політехи» достойно протистояли суперникам і вели в рахунку. Проте за 5 хвилин до завершення чверті зусиллями Сергія Загреби та Олександра Місяця господарям (фактичним, оскільки матч відбувався у Дніпропетровську, але не номінальним) вдалося повести. За короткий проміжок часу відрив дніпропетровців збільшився до 11-ти пунктів, щоправда, на перепочинок «політехи» пішли з відставанням у 10 очок.

Друга чверть стала прямими продовженням першої. Номінальні гості продовжували «навантажувати» кошик суперників, хоча львівським баскетболістам вдалося у середині періоду скоротити відставання до 4-х очок, однак, у підсумку, дніпропетровці зуміли збільшити свою перевагу ще більше (+15).

Як не намагалися «політехи» переламати хід поєдинку, навіть у четвертій десятихвилинці скоротили відставання до 4-х очок, проте надто велика різниця в рахунку таки вирішила підсумок матчу – львівська команда зазнала поразки із різницею в 18 очок.